دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

شنبه 13 خرداد 1402

انتصاب رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان گلستان

( تاریخ ارسال خبر: سه‌شنبه 26 تير 1397 - 13:33 )
انتصاب رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان گلستان

دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر نجفی نژاد ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان را به عنوان مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان گلستان، منصوب و برای ایشان در سمت جدید، آرزوی موفقیت کرد.

در متن حکم آمده است: با عنایت به مراتب دانش، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و استناد به بند 2-4 ماده 1 اساسنامه مصوب مورخ 23/3/1397 و نیر پیرو تفاهم نامه منعقد بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت کشور به موجب این حکم به مدت 2 سال به سمت مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان گلستان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری نخبگان و دانشگاهیان و مردم فرهیخته استان در تحقق اهداف شبکه جامعه و دانشگاه، به ویژه ارتقای گفتگوی ملی برای حل مسائل استان، موفق باشید.

شایان ذکر است: شبکه ملی جامعه و دانشگاه با ایده ایجاد ساز و کار لازم برای تحقق مسئولیت اجتماعی دانشگاه به وجود امده است تا دانشگاه‌ها پیوند ساختاری خود را با جامعه و دولت تقویت نمایند و ظرفیت‌های خود را در راستای حل مسائل استانی و ملی به کار گیرند.

در آیین نامه این شبکه آمده است: یکی از مهم‌ترین زمینه های ایفای چنین نقشی، مشارکت دانشگاه‌ها در فرایند تصمیم سازی است.

این مهم از طریق ایجاد بستر لازم برای گفتگوی عقلانی میان ذی ربطان، تصمیم گیران و سیاست گذاران اعم از نخبگان دانشگاهی، نمایندگان بخش خصوصی، جامعه مدنی، کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطوح استانی و ملی برای اجماع بر سر چیستی مسائل و راه‌حل‌ها تحقق می یابد.

 

روابط عمومي دانشگاه
موضوع: اطلاعيه هاي مهم
بازدید این خبر : 2284

لينك هاي مربوط